Bezpečnost použítí

Informace o Diamantových svíčkách

Diamantové svíčky nabízí jedinečný zážitek. Krásná jemná vůně, uklidňující teplo a mihotavé světlo svíčky se spojí s napětím a očekáváním elegantního dárečku. Prstýnek na vás čeká přibližně 3-5cm pod hladinou vosku. Po opatrném vyjmutí a rozbalení uvidíte, jaké jste měli štěstí. Doufáme, že prstýnek bude odpovídat vašemu vkusu. Budeme také rádi, když na naší Facebookovou stránku přidáte video nebo fotku vašeho prstýnku a svíčky. Zasílat své příspěvky můžete také na email info@diamantovesvicky.cz. Děkujeme za zakoupení Diamantové svíčky a doufáme, že vše bude k vaší spokojenosti, v opačném případě nás prosím neváhejte kontaktovat na uvedeném emailu.

Pokyny k použití diamantových svíček

 1. Svíčku nikdy nezapalujte poblíž hořlavých materiálů.
 2. Svíčku vždy postavte na nehořlavý, dostatečně velký podstavec (talíř apod.).
 3. Při vyjmutí prstýnku postupujte nanejvýš opatrně a nikdy nevyjímejte prstýnek holou rukou!
 4. Udržujte mimo dosah dětí, nejedná se o hračku.
 5. Knot udržujte v délce okolo 7mm, neměl by být moc dlouhý ani moc krátký, dochází pak k nesprávnému hoření.
 6. Při používání svíčky může dojít k vypadnutí parafínového základu ze skleněné nádoby, tento jev je běžný a nejedná se o vadu výrobku! Vosk se tuhnutím smršťuje a tak dochází ke zmenšení celého objemu svíčky až o několik milimetrů, tudíž svíčka nemusí být napevno v nádobě.
 7. U některých svíček si všimnete “vzoru” na stěně sklenice, jedná se o vosk, který při tuhnutí zůstal nalepený na skle a zbytek se přibližně o 1mm oddálil, nejedná se o vadu, ale o přirozenou vlastnost vosku.
 8. Doporučujeme nenechávat svíčku hořet déle než 4 hodiny v kuse, může pak docházet k utápění knotu ve velkém množství roztaveného vosku. Pokud se vám tak náhodou stane, nepropadejte panice, stačí knot např. vidličkou opatrně narovnat a nechat vosk zatuhnout.
 9. Plamen nikdy nenechávejte hořet směrem ke sklu nebo přímo na sklo! Daná část skla se nahřeje, teplem roztáhne a sklo v takovém případě praskne!
 10. Svíčku je nejlepší zapalovat mimo průvan, aby nedocházelo ke komíhání plamenu, a tím i k opalování stěn skleněné nádoby.
 11. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru.
 12. Nedodržení těchto bezpečnostních pokynů a bezpečnostních pokynů na štítku přilepených zespod každé svíčky není důvodem k oprávněné reklamaci.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Your email address will not be published. Required fields are marked*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress