Informace o Diamantových svíčkách

Diamantové svíčky nabízí jedinečný zážitek. Krásná jemná vůně, uklidňující teplo a mihotavé světlo svíčky se spojí s napětím a očekáváním elegantního dárečku. Prstýnek na vás čeká přibližně 3-5cm pod hladinou vosku. Po opatrném vyjmutí a rozbalení uvidíte, jaké jste měli štěstí. Doufáme, že prstýnek bude odpovídat vašemu vkusu. Budeme také rádi, když na naší Facebookovou stránku přidáte video nebo fotku vašeho prstýnku a svíčky. Zasílat své příspěvky můžete také na email info@diamantovesvicky.cz. Děkujeme za zakoupení Diamantové svíčky a doufáme, že vše bude k vaší spokojenosti, v opačném případě nás prosím neváhejte kontaktovat na uvedeném emailu.

Pokyny k použití diamantových svíček

  1. Svíčku nikdy nezapalujte poblíž hořlavých materiálů.
  2. Svíčku vždy postavte na nehořlavý, dostatečně velký podstavec (talíř apod.).
  3. Při vyjmutí prstýnku postupujte nanejvýš opatrně a nikdy nevyjímejte prstýnek holou rukou!
  4. Udržujte mimo dosah dětí, nejedná se o hračku.
  5. Knot udržujte v délce okolo 7mm, neměl by být moc dlouhý ani moc krátký, dochází pak k nesprávnému hoření.
  6. Při používání svíčky může dojít k vypadnutí parafínového základu ze skleněné nádoby, tento jev je běžný a nejedná se o vadu výrobku! Vosk se tuhnutím smršťuje a tak dochází ke zmenšení celého objemu svíčky až o několik milimetrů, tudíž svíčka nemusí být napevno v nádobě.
  7. U některých svíček si všimnete “vzoru” na stěně sklenice, jedná se o vosk, který při tuhnutí zůstal nalepený na skle a zbytek se přibližně o 1mm oddálil, nejedná se o vadu, ale o přirozenou vlastnost vosku.
  8. Doporučujeme nenechávat svíčku hořet déle než 4 hodiny v kuse, může pak docházet k utápění knotu ve velkém množství roztaveného vosku. Pokud se vám tak náhodou stane, nepropadejte panice, stačí knot např. vidličkou opatrně narovnat a nechat vosk zatuhnout.
  9. Svíčku je nejlepší zapalovat mimo průvan, aby nedocházelo ke komíhání plamenu, a tím i k opalování stěn skleněné nádoby.
  10. Svíčku nenechávejte hořet bez dozoru.