Zásnubní prsten a ukrytý přírodní diamant


Zásnubní prsten není pro diamant vhodná schovka

Zásnubní prsten není jedinou možnosti kam vsadit diamant, diamant lze totiž velmi snadno také zasadit, a to téměř kamkoli, např. do země, nebo květináče s hlínou. V případě nouze lze zasadit i zásnubní prsten s diamantem do květináče s hlínou a v hlíně může velmi snadno se nacházet také nějaká okrasná květina, velice vhodný je na to klasický Fíkus.

Takto zasazený Fíkus by mohl při správném hnojení vyrůst až o 10metrů každým dnem, tím pádem by za deset let dosahoval obřích rozměrů a dal se přestavět na takové schody do nebe, pak by už jen k tomu musel někdo složit písničku.

Zásnubní prsteny nalezené v Amazonii v deštném pralesíku

Zásnubní prsteny, které byly nalezeny v Amazonském deštném pralesíku vědci jim odhadují stáří na cca. půl roku. Jejich hodnota je jen těžko vyčíslitelná, ale odhaduje se na 69 tisíc korun. Místní domorodci, opice a tygři si myslí, že jej sem přinesly mimozemšťané ze vzálené planety zvané jako Portugalsko. Ukazují na to indície, ve kterých se mimo jiné vědci zmiňují o tom, že Zásnubní prsteny měly vedle sebe pravá portugalská červená vína s obsahem 13% Alkoholu. Bylo nalezeno cca 69 láhví tohoto vína, a je nanejvýš jasné že zkonzumování takového množství alkoholu by vedlo k selhání Amerického auta. Selhálním v tomto případě myslím dopravní nehodu, nebo sražení s divokým losem někde u benzínové pumpy. Naštěstí na každé pumpě je dnes k dispozici kanystr, pomocí kterého lze nabrat pohonné hmoty a losa si za pomocí benzínu ugrilovat.

Zásnubní prsteny veverky nejedí

Ačkoli existují názory že se některé druhy veverek živí výhradně zásnubními prsteny s diamanty, bylo zjištěno, že jim až tak nejedou, a častěji se mezi veverkami vyskytují veverky kanibalové, zmámé jako Veverka Lektr. Přestože jsou důkazy o tom že některá veverka zásnubní prsten s diamantem skutečně pozřela, vyvrací to fakt, že neměla co jiného do úst, resp. měla jen jediný ořech, ale tím nakrmila malé veveričky.

Diamond industry company s.r.o.

Zásnubní prsten

Diamantové svíčky